Автоматизований перитонеальний діаліз

Циклер Homechoice Claria для АПД є зручним ергономічним апаратом для пацієнтів з втраченою функцією нирок. Він допомагає проходити лікування перитонеальним діалізом в домашніх умовах.

Апарат має великий двостроковий дисплей, завдяки чому можна без проблем зчитувати інформацію про процес лікування. Універсальний інтерфейс на українській та російській мові (на вибір), простий в управлінні та дозволяє змінювати параметри лікування з урахуванням індивідуальних потреб кожного пацієнта.

На відміну від звичайного постійного амбулаторного діалізу, пацієнту на АПД не потрібно власноруч протягом доби виконувати перитонеальні обміни (заповнювати та спорожнювати черевну порожнину), бути прив’язаним до свого дому та відмовлятися від соціально активного життя. Циклер у нічний час протягом сну самостійно проводить всі обміни без втручання пацієнта. Прокинувшись вранці, пацієнт відключається від апарату та живе своїм звичним життям (працює, відпочиває, подорожує, навчається).

Для проведення автоматизованого перитонеального діалізу (АПД) всі наші пацієнти на безоплатній основі забезпечуються:

  • циклером (апарат для АПД);
  • кейсом для транспортування циклеру;
  • високоякісними діалізуючими розчинами;
  • періодичними вчасними доставками діалізуючих розчинів за місцем проживання;
  • медичним супроводом протягом всього процесу лікування.

Не варто забувати, що при використанні циклеру значно зменшується ризик виникнення перитонітів, так як відбувається мінімальний контакт перитонеального катетеру з руками пацієнта та навколишнім середовищем.

Всі пацієнти в комплекті з циклером отримують кейс для його зручного транспортування підчас подорожей.

Ефективне та безпечне лікування АПД неможливе без якісних діалізуючих розчинів, саме тому ми забезпечуємо своїх пацієнтів розчинами виготовленими, за найвищими європейськими стандартами. Пацієнти нашого центру отримують розчини виробництва Бакстер.

Дбаючи про якісне лікування, ми забезпечуємо наших пацієнтів тільки найкращим!

Даруємо повноцінне життя!