Звернення до пацієнта

Шановний пацієнте!

Більшість захворювань нирок мають безсимптомний, малопомітний, але прогресуючий перебіг, результатом якого є пошкодження ниркової тканини та поступова втрата її функції. Такий руйнівний механізм ураження нирок об’єднує термін «Хронічна хвороба нирок» (ХХН).

Якщо у Ваше життя увірвалось це захворювання, пам’ятайте – це не вирок! Ваше життя може та буде залишатися повноцінним та різнобарвним! В досягненні цієї мети, Вам завжди готові допомогти фахівці «Слобожанського центру нефрології». Але зусилля лікарів без Вашого сприяння будуть марними. Тому в боротьбі з прогресуючою ХХН нам потрібно пліч-о-пліч йти до однієї мети – перемоги над хворобою або ж – уповільненням негативних змін у Вашому організмі.

Для досягнення цього Вам варто розуміти причини виникнення та механізми розвитку ХХН, знати шляхи протидії та усвідомлено боротися з нею разом з лікарями. Саме з метою озброєння Вас всіма необхідними знаннями ми започаткували цей інтернет-сайт, адже розуміння проблеми допомагає знайти шляхи її вирішення. В доступній формі ми будемо ділитися з Вами необхідними знаннями та досвідом.

За короткий час до первинних пацієнтів «Слобожанського центру нефрології» приєдналися і ті, хто розпочав діалізну терапію раніше, але потребував сучасної ефективної терапії, зрозумілого підходу до обрання тактики лікування, прозорості в забезпеченні необхідними медикаментами, чуйного та дбайливого ставлення персоналу.

Ми вдячні за довіру всім, хто нас обрав! Ефективність лікування та висока якість життя – є і будуть залишатися незмінними принципами роботи «Слобожанського центру нефрології».

З повагою та піклуванням,
колектив «Слобожанського центру нефрології»