Гемодіаліз

Апарат Artis Physio Plus.

Для ефективного лікування пацієнтів ми оснастили наш центр найсучаснішим медичним обладнання, впровадили передові діалізні технології, які вже декілька років є стандартами нирково-замісної терапії в країнах з розвинутою економікою.

Так, апарати «штучна нирка» останнього покоління Artis Physio Plus крім звичайних новацій мають унікальні системи HemoControl та UltraControl.

Система «HemoControl» усуває у пацієнтів ризики розвиткусерцево-судинних ускладнень та смертності під час проведення процедури гемодіалізу. Такі ризики пов’язані з епізодами інтрадіалізної гіпотензії (ІДГ), що виникають через перенавантаження міокарду під час процедури гемодіалізу. Система «HemoControl», якою оснащені всі апарати «штучна нирка» в «Слобожанському центрі нефрології», сканує циркулюючий обсяг крові пацієнта, автоматично видаляє надлишок рідини з його організму, а потім самостійно в автоматичному режимі встановлює необхідну для пацієнта швидкість ультрафільтрації та концентрацію натрію в діалізаті з врахуванням індивідуальних фізіологічних особливостей організму кожного пацієнта. В результаті під час гемодіалізу у пацієнта постійно зберігається фізіологічний обсяг крові, що повністю усуває ризики розвитку ІДГ.

Крім того, стабільний фізіологічний обсяг крові під час гемодіалізу забезпечує найкращу переносимість пацієнтом процедури і більш швидке відновлення після діалізу.

Система UltraControl забезпечує досягнення стабільно високих об’ємів заміщення під час проведення процедури гемодіафільтрації (ГДФ). Проведення ГДФ завжди потребує складних налаштувань, але завдяки системі UltraControl, всі налаштування відбуваються автоматично контролюючи трансмембранний тиск та досягаючи більш високих конвекційних об’ємів, що є неможливим на інших діалізних апаратах.

Розширений гемодіаліз (РГД). Завдяки використанню технології РГД,ми стали на крок ближче до більш якіснішого життя наших пацієнтів. РГД – це еволюція в сфері гемодіалізу, що забезпечує ефективне видалення великих та середніх молекул. Як відомо, саме ці молекули пов’язані з розвитком супутньої патології у пацієнтів на гемодіалізі. Великі та середні молекули є причиною розвитку хронічного запалення, вторинного імунодефіциту та серцево-судинних захворювань, які є небезпечними для життя пацієнтів, що отримують діалізну терапію.

Ефективність РГД перевищує метод гемодіафільтрації (ГДФ) по видаленню великих та середніх молекул та підтримує рівень життєво важливих білків у плазмі крові на безпечному рівні.

Технологія РДГ передбачає застосування діалізатора Theranova. Цей діалізатор поєднує в собі 4 принципи дії в одній мембрані: проникливість, вибірковість, адсорбцію та внутрішню фільтрацію.

Більш висока проникність мембрани забезпечується збільшенням розмірів пор мембрани діалізатора Theranova. Унікальний профіль мембрани дозволяє реалізувати в діалізаторі рівень фільтрації, близький до фільтрації крові в здоровій нирці. Мембрана діалізатору Theranova поєднує в собі асиметричну 3-х шарову структуру, в якій чітко контролюється розмір пор, що забезпечує стабільний профіль розподілення протягом всієї процедури гемодіалізу та підтримує видалення альбумінів на контрольованому рівні. Варто зауважити, що не дивлячись на більш високу проникливу здатність в порівнянні з іншими діалізаторами, діалізатор Theranova є безпечним та ефективним бар’єром для потенційних забруднювачів діалізуючого розчину.

Діалізатор Revaclear. Високопоточний діалізатор Revaclear вражає своєю продуктивністю! Діалізатор Revaclear має ряд переваг над іншими діалізаторами: він забезпечує високу ефективність гемодіалізу при меншій площі контакту мембрани з кров’ю. Малий об’єм промивки знижує ризик навантаження натрієм під час заповнення екстракорпорального контуру, що забезпечує більшу безпеку для пацієнта. Висока біосумісність мінімізує ризик хронічного мікрозапалення, яке досить часто супроводжує пацієнтів на гемодіалізі при використанні інших діалізаторів.

Для нас кожен пацієнт є унікальним, тому ми застосовуємо індивідуальний підхід при визначенні режимів лікування. Завдяки апарату Artis Physio Plus ми забезпечуємо адаптовану діалізну терапію відповідно до потреб кожного пацієнта.