Гемодіаліз

У нашому центрі нирково-замісна терапія методом гемодіалізу надається з використанням сучасних апаратів «штучна нирка».

Лікування гемодіалізом проходить в комфортних діалізних залах з урахуванням індивідуальних фізіологічних потреб кожного пацієнта.

Залишити заявку

На відміну від інших технологій гемодіалізу, включаючи гемодіафільтрацію (ГДФ), РГД ефективно видаляє уремічні токсини не тільки у вигляді невеликих (< 500 Да) та середніх молекул (500 – 15000 Да), але й – у вигляді великих молекул розміром до 60000 Да. Саме середні та великі молекули у пацієнтів на гемодіалізі провокують розвиток інфекційних ускладнень, серцево-судинних захворювань та анемій, резистентних до еритропоетину.

Не дивлячись на широкий діапазон шкідливих речовин, які видаляються з організму, технологія РГД, на відміну від ГДФ, зберігає в плазмі крові життєво важливі білки на безпечному та контрольованому рівні.

РГД своєю якістю та безпечністю для пацієнта витісняє методику ГДФ та є інновацією в світовій медичній практиці в галузі гемодіалізу.

Для отримання лікування гемодіалізом у «Слобожанському центрі нефрології», Вам необхідно обрати один із варіантів:

 • отримати направлення у свого лікаря (нефролога, сімейного лікаря або іншого суміжного спеціаліста);
 • звернутися до нашого консультативного кабінету;
 • зв’язатися з нашим центром по телефону.

Лікування пацієнтів з хронічною хворобою нирок методом гемодіалізу в нашому центрі здійснюється на БЕЗОПЛАТНІЙ основі. Відповідно Програмі медичних гарантій проводиться наступний обсяг медичних послуг:

 • Первинний огляд пацієнта/пацієнтки та подальше спостереження за станом життєво важливих функцій організму. 
 • Інформування пацієнта/пацієнтки про можливі методи нирково-замісної терапії.
 • Контроль ефективності (адекватності) діалізного лікування, включаючи оцінку та корекцію нутриційного статусу, своєчасну діагностику, профілактику та лікування ускладнень із направленням пацієнта/пацієнтки при наявності показань до лікарів-спеціалістів інших профілів. 
 • Проведення процедури гемодіалізу. 
 • Проведення необхідних лабораторних досліджень відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я, а також за потребою або при погіршенні стану, зокрема: біохімічний аналіз крові (сечовина, креатинін, загальний білок, альбумін, глюкоза, калій, натрій, магній, кальцій (загальний або іонізований), фосфор; фракції білірубіну, АЛТ, АСТ); загальний аналіз крові; визначення загального холестерину, тригліцеридів крові та інших показників ліпідного профілю; визначення показників харчового статусу; визначення паратиреоїдного гормону крові; визначення насичення трансферину і сироваткового феритину; визначення HBsAg, антитіл до НCV та забезпечення позитивному пацієнту/пацієнтці лікування в окремих залах або на виділених апаратах; визначення антитіл до ВІЛ, реакції Вассермана; визначення діалізної дози; визначення «сухої» ваги пацієнта/пацієнтки.
 • Забезпечення менеджменту судинного доступу: попередження інфекційних ускладнень та тромбозу судинного доступу у пацієнта/пацієнтки; направлення пацієнта/пацієнтки до закладу охорони здоров’я (ЗОЗ) при ускладненнях, пов’язаних із судинним доступом. 
 • Забезпечення своєчасної діагностики анемії та проведення її медикаментозного лікування. 
 • Забезпечення лікарськими засобами відповідно до Національного переліку основних лікарських засобів, медичними виробами та розхідними матеріалами відповідно до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я. 
 • Надання своєчасної невідкладної медичної допомоги при виникненні станів, що загрожують життю, під час перебування пацієнта/пацієнтки у ЗОЗ. 
 • Направлення пацієнта/пацієнтки для отримання спеціалізованої медичної допомоги, інших медичних послуг. 
 • Дотримання принципів безбар’єрності та інклюзії при наданні медичної допомоги, у тому числі з використанням методів і засобів телемедицини.

Даруємо якісне життя!

Запишіться на прийом або зателефонуйте